Zadzwoń do nas: 82 562 02 67 | 509 311 488         Napisz wiadomość: biuro@grafpellet.pl

O NAS

  • 1
  • 2

Od 2019 roku jesteśmy producentem certyfikowanego pelletu klasy ENplus A1. Jesteśmy również producentem i dystrybutorem produktów opałowych, ogrodniczych oraz asortymentu z branży drzewnej. Wykorzystując potencjał lokalizacji zakładu w odniesieniu do rolniczego otoczenia i niewielkiej konkurencji w pozyskaniu biomasy przez osiem lat zakład produkował pellet z biomasy rolnej z przeznaczeniem dla energetyki zawodowej. Okres ten to czas zdobywania bezcennych w branży doświadczeń w dziedzinie organizacji produkcji oraz czas doskonalenia technologii wytwarzania pelletu.

W roku 2017 nastąpiła zmiana priorytetów paliwowych w energetyce zawodowej będącej 100-procentowym odbiorcą produkowanego pelletu. Zakład został zmodyfikowany i przystosowany do wytwarzanie pelletu z biomasy drzewnej.

Dbałość o zakup najwyższej jakościowo i najczystszej biomasy drzewnej pozwala na wytwarzanie pelletu odpowiadającego jakości certyfikowanych wyrobów produkowanych zgodnie z normami EN Plus i DIN PLUS, dostępnych na rynku krajowym jak i zagranicznym.

Kontakt

Partnerzy

  • 1
  • 2

GrafPellet

Nasz zakład stosuje najnowsze technologie pozyskania i przetwarzania ekologicznej biomasy odpadowej pochodzenia rolnego i leśnego, którą pozyskujemy od grupy pewnych lokalnych dostawców. Kupując nasze produkty nie tylko zapobiegniesz nadmiernej eksploatacji naturalnych zasobów surowców bio, ale zapobiegasz również zanieczyszczeniu środowiska w wyniku odległego transportu surowca.

Kontakt

  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  82 562 02 67
  509 311 488
  ul. Połaniecka 19, 22-100 Chełm

Social Media